درباره ما

ما یک تیم جوان ولی بسیار فعال هستیم. هر کدام از اعضای تیم، ویژگی ها و توانایی های منحصر به فردی دارند که این ویژگی ها و توانایی ها برای کل تیم ارزش افزوده ای به همراه دارد. ما با روحیه، صادق، شجاع و مصمم هستیم تا بهترین خود را برای شما به ارمغان آوریم. چالش های جدید به ما انگیزه مضاعف میدهند تا دائما در حال بهبود باشیم. پرانرژی و پرشور و با تمام وجود تلاش می کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم پس انتظار و توقع خود را از ما چند گام جلوتر برده و از ما انتظاری فراتر از همه تیم های دیگر داشته باشید.

ما چه میکنیم؟

ما شما را برای ورود به بازار کار و یا پیشرفت در کار فعلی تان آماده می کنیم. راه حل های روز دنیا را در حوزه آموزش آنلاین به شما ارائه داده و با به کارگیری ابزارهای مختلف تجربه ای متفاوت از تعامل، تلاش و یادگیری را برای شما به ارمغان می آوریم. همگام با پیشگامان آموزش دنیا، به روز ترین امکانات آموزشی را در اختیار شما قرار میدهیم تا لذت ناب یادگیری را درک کنید.

نگرش ما

تلاش میکنیم تا اثری جاودانه از خود به یادگار بگذاریم. زکات علم را با آموزش آن به نسل های بعدی بپردازیم. با ایجاد محیطی مناسب فرصت اشتغال را برای جوانان متخصص فراهم کنیم ،وبا آموزش مناسب و با کیفیت راه پر امیدی را به جویندگان علم معرفی کنیم.

روند کار

بسیار ساده! مدرسّان میتوانند با ارسال رزومه و معرفی خود، پس از دریافت پروفایل، محتوای آموزشی خود را به صورت آنلاین ایجاد کنند. محصلان نیز به راحتی میتوانند، پس از ایجاد مشخصه خود در سایت، به مطالب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.