همکاری با علم برتر

درصد همکاری با علم برتر چگونه است ؟

علم برتر بستری را برای تمامی اساتید در زمینه های گوناگون فراهم ساخته است که از محتوای آموزشی که آماده کرده اند کسب درآمد کنند. بدین صورت که برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولید کننده دریافت نمی کند و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خوهد داد. اگر محتوا خریدنی یعنی برای فروش باشد 70 درصد از فروش محتوا را به تولید کننده طی بازه های زمانی مشخص شده به تولید کننده تقدیم می کردد.

محتوای من چقدر می ارزد؟

ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما علم برتر بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

نگرش ما

تلاش میکنیم تا اثری جاودانه از خود به یادگار بگذاریم. زکات علم را با آموزش آن به نسل های بعدی بپردازیم. با ایجاد محیطی مناسب فرصت اشتغال را برای جوانان متخصص فراهم کنیم ،وبا آموزش مناسب و با کیفیت راه پر امیدی را به جویندگان علم معرفی کنیم.

نحوه و شرایط تسویه در علم برتر چگونه است ؟

نحوه و شرایط تسویه در علم برتر چگونه است ؟ در پنل علم برتر لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. علم برتر در روز پانزدهم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری پانزدهم ماه شمسی مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.

جهت دانلود نرم افزار Camtasia بر روی این لینک کلیک نمائید.

آموزش نرم افزار Camtasia